Články

Limitovaná série testovacích produktů NANOMEMBRANE je na světě

06.10.2017
Dceřinná společnost firmy SVITAP - NANOMEMBRANE s.r.o. je výrobcem unikátních materiálů s nanovlákennou membránou.

SVITAP podporuje vzdělávání v textilním průmyslu

28.01.2016
Město Svitavy pořádalo akci s názvem "Přehlídka zaměstnavatelů",jejímž účelem bylo informovat rodiče a žáky posledních ročníků základních škol o možnostech budoucího uplatnění u zaměstnavatelů svitavského regionu. A co studnetům nabízí Svitap se dočtete v celém článku.

RESVIT - nová fyzioterapie ve SVITAPU pro naše zaměstnance

14.01.2016
Firma Svitap se snaží svým zaměstnancům pořizovat spousty benefitů, mezi které vždy patřila i rehabilitace přímo v budově naší firmy. V současné době se jí nově ujali dva velmi zkušení fyzioterapeuti - Mgr.Petr Chovanec, Dis. a Mgr. Jiří Maděra, více o jejich metodách v celém článku.

Rádi pomáháme dobrým věcem

07.01.2016
Děkujeme Charitě Polička za krásný děkovný dopis. Těší nás, když můžeme pomoci dobré věci :-)Dopis najdete v celém článku.

Krásné Vánoce přeje SVITAP!

17.12.2015
Za firmu SVITAP vám přejeme krásně prožité svátky vánoční v kruhu rodiny, pohodu a relax. A do nového roku především hodně zdraví a spokojenosti. Váš SVITAP

Článek o našich českých koženkách

04.12.2015
V elektronické publikaci ATOK REVUE vyšel rozhovor s ředitelem naší páté divize panem Ivanem Juřenou o výrobě našich koženek a o tom, jak si česká koženka stojí ve světě. V celém článku naleznete kompletní rozhovor.

Naše tkanina ve světoznámých míčích Loskot balls

20.11.2015
Naše tkaniny mnohdy najdou opravdu zajímavé využití, o čemž jsme se nedávno opět přesvědčili, když jsme se osobně setkali se zákazníkem, který z naší filtrační tkaniny ručně vyrábí unikátní míče na kolovou a prodává je po celém světě. Přečtěte si o jeho výrobě velmi zajímavý článek.

Veletrh Theatre Tech aneb divadelní tkaniny SVITAP

06.11.2015
Naše výrobní portfolio tkanin je už tak široké, že dokážeme oslovit i divadelní designéry, dekoratéry a aranžéry, kteří naše tkaniny využívají např. na kostýmy a kulisy. Tak přijeďte na brněnské výstaviště, kde do 8.11.2015 probíhá veletrh divadelnictví Theatre Tech 2015 a navštivte náš stánek.

Nová nehořlavá koženka Vinytol 828 N

30.10.2015
Víte, že i koženka může být nehořlavá? Nově jsme vyvinuli galanterní koženku Vinytol 828 N, která má certifikát na sníženou hořlavost podle ISO 3795. Jedná se o silnější koženku, která je určena především na nehořlavé kabely a brašny. Čtěte více.

Nové internetové stránky pro naše koženky

20.10.2015
Umělou kůži vyvinuli v Chropyni již v sedmdesátých letech a od roku 2008 je výroba tradičních českých koženek součástí naší společnosti Svitap J. H. J. spol. s r. o. Nyní jsme spustili nové internetové stránky www.e-kozenky.cz, kde najdete kompletní přehled těchto materiálů.

Svět obalových materiálů aneb SVITAP na Fachpacku 2015

07.10.2015
Evropský veletrh obalů, technologie, zpracování a logistiky Fachpack se v německém Norimberku koná každé dva roky. Letos se ho zúčastnilo více než 1 500 vystavovatelů, mezi kterými rozhodně nechyběla ani naše firma SVITAP. Více informací v celém článku.

Reportáž z focení nové kolekce povlečení SLEEP WELL 2015

15.09.2015
Každoročně již všichni čekají na novou designovou kolekci povlečení SLEEP WELL, která je vždy provázena reklamní kampaní. Letos jsme kampaň zaměřili na ženy a jejich pocity. Prohlédněte si ukázku prvních fotek z profesionálního focení s krásnou modelkou Anetou.

Co SVITAP těší

01.09.2015
Firma SVITAP se vždy snažila podporovat aktivity, které pomáhají dobrým věcem. Proto jsme již přispěli například na projekty Doktoři bez hranic, SOS dětské vesničky, na místní zájmové organizace a spoustu dalšího. Co nás ale velmi potěšilo? Foto najdete v celém článku.

Hala SVITAPU v Rakousku

24.08.2015
Téměř roční komunikace předcházela stavbě naší haly v rakouském městě Enns pro firmu Greiner Perfoam. Šlo o skladovací halu a po dlouhé době první, kterou SVITAP postavil v zahraničí sám. Foto naleznete v celém článku.

Kolekce povlečení SLEEP WELL 2015/2016 již v prodeji!

17.08.2015
Značka bytového textilu SLEEP WELL® má na trhu již své pevné místo a letos vydala již v řadě třetí autorskou designovou kolekci povlečení z mikroflanelu. Prohlédněte si tedy všechny krásné vzory z letošní kolekce, které najdete v celém článku.

Aktuální nabídka volných pracovních míst ve společnosti SVITAP

20.07.2015
Do kolektivu firmy SVITAP hledáme nové kolegy/kolegyně na volné pracovní pozice. SVITAP nabízí zázemí solidní firmy, spoustu zaměstnaneckých benefitů a zájemcům bez potřebné praxe možnost zaučení. Více konkrétních informací najdete v celém článku.

Opravdu zajímavé dílko z dílny Svitapu

14.07.2015
Naši specialisté v oboru textilní architektury, navrhli a zkonstruovali opravdu originální výstavní stánek, který budil pozornost na akci Prague Food festival a propagoval firmu Kenwood. Stánek jsme zkonstruovali z textilních materiálů s vlastními konstrukčními prvky tak, aby plnil nejen úžasný estetický dojem, ale byl i stabilní.

Nová kolekce letního povlečení Sleep Well

22.06.2015
Protože si léto žádá lehčí a chladnější materiály než je naše oblíbené hebounké mikrovlákno, tak jsme pro vás připravili letní kolekci povlečení s tiskem, na materiálech bavlna, bavlna krep, bavlněný satén a mikrokrep.Prohlédněte si naši nabídku v celém článku.

Zahradní pergoly na míru

15.06.2015
Není nic příjemnějšího, než trávit letní dny a večery v pohodlí vaší zahrady. Pro dokonalé pohodlí za každého počasí jsou ideální zahradní pergoly. SVITAP dokáže zhotovit pergolu kompletně novou a nebo dle vašich požadavků na vaši stávající konstrukci. Více informací v celém článku.

SVITAP zastřeší vše, i předsedu vlády

09.06.2015
Při příležitosti otevření centra Jana Husa přímo v jeho rodném domě v Husinci, byl SVITAP osloven, aby postavil přístřešek nad pódiem, který bude chránit při nepříznivém počasí. A takto naposledy poskytnul přístřeší předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi, který slavnostně odhalil plastiky v Husově rodném domě.