Kanalizační uzávěra


CHRAŇTE SVÉ NEMOVITOSTI

Vysokotlaké uzávěry, skládající se ze vzdušnice a z pevného polyamidového pláště, jsou jednoduché a spolehlivé prostředky využívané převážně hasičskými sbory k uzavírání kanalizačních stok či potrubí anebo k provádění vzduchových zkoušek jejich těsnosti.

V případě povodní mnoho lidí opomíná zamezení přístupu zvýšené hladiny vody skrz kanalizaci přímo do objektu. Přitom je ale zakoupení uzávěry kanalizace cenově dostupně a jejich případnou montáž, ať už na straně Vaší nemovitosti či ústí kanálu, zvládne i laik. Pokud tak opravdu vlastníte nějakou nemovitost v oblasti s rizikem povodňové aktivity, je pro Vás právě takováto ucpávka snadným řešením, jak zabránit jejímu nečekanému poškození.

EKOLOGICKÝ POMOCNÍK

Vzhledem ke své odolnosti nejen vůči vodě, ale i louhům a zředěným kyselinám, je tzv. těsnící vaky častými pomocníky také při ekologických haváriích.

Klasickým příkladem jeho praktického využití je pak relativně běžný únik oleje do kanalizace. Pokud budete někdy něčeho takového svědky, uvidíte, že prvním zákrokem přivolaného hasičského sboru bude právě vodotěsné uzavření kanalizační výpusti tak, aby se zabránilo jakékoliv další kontaminaci životního prostředí.

VHODNÝ DO KAŽDÉHO DOMU

Námi vyráběné těsnící vaky potrubí jsou přizpůsobené všem typům potrubí ve standardizovaných průměrech od 30 do 140 cm. Jsou skladné a díky své minimální hmotnosti se s nimi velmi snadno manipuluje. Jejich instalaci navíc zvládne skoro každý.

Při té se kanalizační uzávěra patřičného průměru jednoduše vloží do příslušného otvoru, který potřebujeme utěsnit, a skrz ventil se pomocí tlakové lahve, kompresoru anebo ruční pumpy nahustí na požadovaný tlak. Ventil u všech velikostí má 5/4“ zakončení, avšak pokud je potřeba, běžně dodáváme k výrobku i příslušnou redukci.

Po opadení vody se pomocí ventilu jednoduše vypustí natlakovaný vzduch, kanalizační uzávěra se vyčistí a suchá uloží k dalšímu použití.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pokud uvažujete o zakoupení uzávěry kanalizace, můžete nám zaslat nezávaznou poptávku a my Vám dle našeho ceníku zpracujeme přehlednou individualizovanou nabídku, podle které se budete moci následně rozhodnout. Pokud nás kontaktujete, tak se Vám navíc zdarma dostane i profesionálního poradenství od našich odborníků z oblasti protipovodňových opatření, kteří Vám poradí, jak komplexně zabezpečit svůj objekt proti náhlým povodním.
 
RozměryTlak
Ø 30 x 60 cm72 kpa
Ø 40 x 60 cm54 kpa
Ø 50 x 120 cm43 kpa
Ø 60 x 120 cm36 kpa
Ø 80 x 120 cm30 kpa
Ø 100 x 120 cm22 kpa
Ø 120 x 120 cm18 kpa
Ø 140 x 120 cm15 kpa

 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.