PlynojemySTÁLE ROSTOUCÍ ODVĚTVÍ 

V posledních letech se výroba a energetické využití bioplynu vyrobeného z nejrůznějších organických odpadů a surovin stává velmi úspěšným oborem podnikání. V budoucnu bude těmito technologiemi zpracováván stále větší podíl biologicky rozložitelných odpadů. Při výrobě bioplynu lze totiž využít nejen kejdu z chovů skotu a prasat, ale i rostlinné odpady, trávu anebo kukuřičnou siláž. Popřípadě i živočišné odpady, masokostní moučku nebo jejich směsi.
 
KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
 
S výrobou různých typů opláštění a vaků na jímání a skladování bioplynu má naše společnost k letošnímu roku již více než 20 let zkušeností.  Nadstandardní kvalita našich produktů určených k výrobě a skladování bioplynu je zajištěna použitím materiálu od firmy Sioen, jenž má atest pro styk s bioplynem, který sestává z posouzení pevnosti v tahu, kvality svárového spoje a propustnosti pro metan dle příslušných ČSN.
 
Jelikož je vzhledem k extrémnímu tlaku na membránu kladen velký důraz na pevnost výrobku ve sváru, jsou při jejich výrobě použity velmi kvalitní vysokofrekvenční automaty. Samozřejmě vlastníme jak Český, tak i Evropský certifikát pro sváření termoplastů.
 
ZEPTEJTE SE NÁS
 
Pro získání více informací ohledně našeho plynojemu stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a zaslat nám nezávaznou poptávku. Druhou možností je naše technické odborníky kontaktovat přímo pomocí uvedených kontaktů. 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.