Plyšové hračkyMODERNÍ MULTIFUNKČNÍ HRAČKY
 
Plyšoví kamarádi jsou neodmyslitelnou součástí každé dětské postýlky a pokojíčku. Plyšové hračky značky SLEEP WELL® jsou nejenom elegantní a vkusné, víceúčelové - chvilku plyšák, chvilku polštářek, jsou hlavně kamarádem jak na doma, tak na cesty.
 
VYBERE SI KAŽDÝ
 
V naší nabídce najdete moderní, každoročně obměňované kolekce, které obsahují jak malé plyšové hračky do ruky, tak dokonce i obří až 1,5m velké maxi plyšáky. A to jak pro děvčata, chlapce i hravé dospěláky. Pro každého máme něco. Značkový plyšák z mikrovlákna SLEEP WELL® se výborně hodí jako dárek k narozeninám, pod stromeček nebo třeba dárek z lásky.
 
ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ
 
Prioritou značky SLEEP WELL® je ochrana a bezpečí dětí. Proto jsou všechny naše plyšové hračky opatřeny certifikáty o zdravotní nezávadnosti.
 
NECHTE SI VYROBIT SVÉHO MASKOTA
 
Mimo standardně nabízené kolekce našich hřejivých plyšáků, prodávaných maloobchodně i velkoobchodně, nabízíme i možnost výroby plyšové hračky jako reklamního předmětu či firemního maskota na míru, včetně vyšití Vašeho firemního loga.
 
NAKUPTE PŘES E-SHOP
 
Kompletní výběr všech našich plyšáků si můžete ve skutečnosti hned teď prohlédnout, popřípadě přímo zakoupit na našem e-shopu s bytovým textilem www.e-Mozaika.cz. Plyšáček Vám příjde do dvou dnů pohodlně až domů.
 
VELKOOBCHODNÍ ODBĚR
 
V případě Vašeho zájmu o velkoobchodní odběr stačí, abyste nám pomocí kontaktního formuláře, mailu či po telefonu sdělili či zaslali svoji nezávaznou poptávku a naši pracovníci Vám již obratem zašlou aktuální nabídku včetně konkrétních cen.
 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.