Povlečení z mikrovláknaSNĚTE V NÁRUČÍ LUXUSU

Úžasně hebké ložní prádlo z mikrovlákna SLEEP WELL® je ideálním řešením pro ty z Vás, kteří se chtějí od hlavy až k patě zachumlat do dokonale hřejivého luxusu. Jak Vám tisíce našich spokojených zákazníků dosvědčí, spaní dostává v těchto "peřinách" totiž naprosto jiný rozměr.
 
ZDRAVÉ SPANÍ
 
I v zimním období můžete spát v plně větrané místnosti a nemusíte se bát, že prochladnete. Stálý přísun čerstvého vzduchu zajistí nejenom kvalitní spánek, ale také to, že se ráno probudíte odpočinutí a svěží. Díky našemu povlečení z mikroplyše však budete zároveň po celou noc krásně zahřátí.
 
DOKONALÝ MATERIÁL
 
Povlečení z mikrovlákna velmi rychle schne, má vysokou stálost barev, nežmolkuje a nepouští vlákna. Díky svým jedinečným antialergickým vlastnostem je navíc i ideálním řešením pro alergiky. A dámy pozor! Toto povlečení se NEŽEHLÍ.
 
TOP MODERNÍ DESIGN
 
Každý rok dodáváme na trh několik nových kolekcí našich povlečení, které vybíráme či přímo navrhujeme tak, aby odpovídali předním trendům v oblasti interiérového designu a bylo z nich možné vybrat vzor či barvu pokud možno do každého typu interiéru.
 
V současnosti máme v nabídce následující kategorie povlečení:
 
mikrovlákno UNI
mikrovlákno TISK
mikrovlákno ŽAKÁR
mikroflanel UNI
mikroflanel TISK – NOVINKA! První vlastní autorská kolekce zde.
 
VŠECHNY MOŽNÉ ROZMĚRY
 
Naše kolekce navíc neobsahují povlečení pouze v rozměrech pro standardní a prodloužená lůžka, ale prodáváme velikosti i pro francouzskou postel či dětskou postýlku.
 
povlak na polštář 40 x 60 cm, povlak na přikrývku  90 x 135 cm
povlak na polštář 70 x 90 cm, povlak na přikrývku 140 x 200 cm
povlak na polštář 70 x 90 cm, povlak na přikrývku 140 x 220 cm
povlak na polštář 70 x 90 cm, povlak na přikrývku 200 x 240 cm
 
BALENÍ A OŠETŘOVÁNÍ
Všechno naše ložní povlečení je opatřeno praktickými kvalitními zipy. V sadě obdržíte 1x povlak na polštář, 1x povlak na přikrývku. Povlečení dodáváme v PVC tašce s uchem.
 
Doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL.
 
NÁKUP PŘES INTERNET
 
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si prohlédnout aktuální nabídku dezénů, a zjistit, jak levná naše povlečení opravdu jsou, stačí si najet na náš oficiální firemní e-shop www.e-mozaika.cz, kde si povlečení případně můžete i koupit.
 
VELKOOBCHODNÍ PRODEJ
 
Pokud naopak uvažujete o tom, že byste chtěli toto oblíbené luxusní zboží zařadit do nabídky svého vlastního obchodu, můžete nám buďto níže přes náš kontaktní formulář, nebo klasicky mailem zaslat svoji nezávaznou poptávku, přičemž Vám bude následně našimi pracovníky zaslána kompletní aktuální nabídka našich výrobků, včetně velkoobchodních cen.
 
 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.