Prodejní stánky


 
ODLIŠTE SE
 
Společným rysem našich skládacích reklamních stánků je snaha o řešení, které zaujme co největší množství zákazníků a odliší Váš stánek od těch ostatních dle Vašich představ a záměrů. K našim dalším kladům pak patří také přijatelné ceny, odborné poradenství a servis.
 
ZAUJMĚTE A VZBUĎTE DŮVĚRU
 
Většinu našich prodejních stánků je možné vybavit částečným či kompletním potiskem opláštění. Správně zvolený potisk Váš stánek nechá vystoupit z šedé řady a již z dálky zaujme. Potencionálnímu zákazníkovi ihned sdělí, co nabízíte a svým profesionálním provedením v něm vyvolá pocit důvěry. Zkušený prodejce ví, že upoutání pozornosti a vzbuzení důvěry je hlavním základem úspěšného prodeje. Avšak i v případě, že se Vám zákazníka přesvědčit nepodaří, originální vzhled Vašeho stánku mu zůstane uložen v jeho podvědomí. Vaše šance uspět tak při dalším setkání budou opět o něco větší.
 
Reklamní potisk je prováděn metodou digitálního potisku na různé druhy materiálu. Nejčastěji však na PES tkaninu nánosovanou PVC. Její voděodolné, nepromokavé a UV stabilizační vlastnosti z ní dělají ideální materiál pro nepříznivé venkovní vlivy počasí, kterým musí prodejní stánek neustále čelit.
 
KVALITNÍ KONSTRUKCE
 
Konstrukce jsou nejčastěji vyráběny z ocelových nebo hliníkových trubek s povrchovou úpravou nátěrem nebo komaxitem. Pro náročného zákazníka můžeme ocelovou konstrukci povrchově upravit pozinkem, hliníkovou konstrukci potom eloxem. Samozřejmostí je ověřená stabilita a pevnost všech našich konstrukcí.
 
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste znát více detailů či nahlédnout do ceníku našich prodejních stánků, stačí podat nezávaznou poptávku pomocí tohoto kontaktního formuláře či dalších kontaktů.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.