Reklamní stánky


 
MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Nůžkové stany jsou díky své jednoduchosti, rychlosti instalace, skladnosti a tedy i snadné přepravě velice často využívány jako výstavní a veletržní stánky, promo stánky, prodejní stánky, jako zázemí pro závodní týmy při sportovních a mnoha dalších společenských událostech anebo jako součást prezenčních systémů. Jejich uplatnění lze však nalézt i při předvolebních kampaních, cateringu nebo na koncertech. 
 
KVALITNÍ LEHKÁ KONSTRUKCE
 
Nůžková konstrukce, jak již název napovídá, je tím hlavním atributem tohoto výrobku. A je to právě technologie nůžkového skládání, díky které i laik dokáže stan rozložit či opět složit v pouhých 60 sekundách.
 
Konstrukce obou námi nabízených modelů – SVITAP Outdoor a SVITAP Easy jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, kdy rozměry každé osmiboké nohy stanu SVITAP Outdoor jsou 21x21x21x21mm (průměr 52mm), pro šestiboké nohy stanu SVITAP Easy je to pak 23x23x23mm (průměr 41mm). Co se týče profilů vzpěr, tak ty mají rozměry 53x18 mm pro SVITAP Outdoor a 26x13 mm pro SVITAP Easy. Tato druhá varianta je pak navíc vybavena i systémem vnitřního zpevnění.
 
Všechny naše konstrukce jsou vybaveny šroubovanými spoji a vylepšeným push-pin systémem, který je ovládán pomocí jasně viditelného červeného tlačítka, díky čemuž je skládání stanu ještě o něco snazší.
 
ODOLNÉ OPLÁŠTĚNÍ
 
Další výhodou našich reklamních stánků je jejich kvalitní opláštění, vyrobené z polyesterové látky s polyuretanovou vrstvou (lesklý povrch) o hmotnosti 220 g/m2. Ta je odolná vůči vodě, plísním a ohni a po první instalaci může již pro příště zůstat na konstrukci. Na výběr máte z 18 barev s možností jejich kombinace.
 
Alternativně lze využít PVC materiál v bílé barvě s hmotností 350 g/m2. Jeho výhodou je pak možnost aplikace solventního potisku.
 
DEJTE LIDEM VĚDĚT, KDO JSTE
 
Ať už nůžkový stan používáte „pouze“ pro reklamní účely anebo přímo k prodeji, Vaším cílem vždy je zaujmout - dát lidem vědět, kdo jste a co děláte. To, že zákazník zjistí, co nabízíte, je první krok k tomu, aby si koupil Váš produkt či službu. Nůžkové promo stánky se tak pro podobné účely stávají ještě lepším řešením právě díky možnosti celoplošného potisku jejich pláště. Potisknutím pláště stánku Vaším logem či výrobním programem získáte velice levný, dlouhodobý a nevtíravý zdroj reklamy, díky kterému každý, kdo jen pohlédne na Vaši prezentaci, bude ihned vědět, co mu můžete nabídnout.
 
Podkladem pro tisk je sublimační látka s šedým nebo transparentním zátěrem o hmotnosti 240 g/m2. Tiskne se přímo do struktury látky, což Vám zaručí, že se při dlouhodobém používání potisk nesedře, což jinak mnohdy, právě u reklamních stánků, vypadá velmi nereprezentativně. Samotný potisk se provádí celoplošně po lícové straně, je 100% fotorealistický, přesný, UV stabilní a lze s ním vytisknout i barevné přechody či obzvláště jemnou grafiku.
 
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
 
Pokud chcete zjistit, jak levné naše reklamní stánky opravdu jsou, stačí, abyste nám zaslali svou nezávaznou poptávku, a to buďto pomocí našeho intuitivního poptávkového formuláře a nebo klasických kontaktů. Naši pracovníci Vám obratem zašlou náš kompletní ceník, popřípadě Vám vypracují individuální nabídku na míru Vašim potřebám a požadavkům.
             
 
SVITAP Outdoor - rozměr 3x3m:
 
 
Hmotnost27kg
Průměr nohy52mm
Rozměry nohy21x21x21x21mm
Průměr vzpěry35x18mm (bez vnitřního zpevnění)
MateriálEloxovaný hliník
Rozměr ve složeném stavu (š x d x v)320x320x1650mm
 
 
 
                                  
SVITAP Easy - rozměr 3x3m:
 
 
Hmotnost16kg
Průměr nohy41mm
Rozměry nohy23x23x23xmm
Průměr vzpěry26x13mm (s vnitřním zpevněním)
MateriálEloxovaný hliník
Rozměr ve složeném stavu (š x d x v)240x240x1570mm
 
 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.