ŘemenovinySEDLÁŘSKÉ PLÁTNO

KVALITNÍ ŘEMESLNICKÝ MATERIÁL

Sedlářské plátno tkáme na moderních stavech Dornier, které zaručují vysokou a stálou kvalitu tkaniny. Sedlářství patří k tradičním českým řemeslům a většinou se dědí z generace na generaci. Protože se jedná převážně o ruční práci, jako šití brašen, kabel, jezdeckých sedel, jezdeckých uzd, opasků, včetně různých oprav, je v této profesi potřeba vysoká manuální zručnost. V rámci této filosofie se snažíme tyto činnosti našim zákazníkům maximálně ulehčit, a proto u našeho sedlářského plátna, sloužícího jako mezivrstva např. mezi kůží a semišem, dohlížíme na jeho stálou výjimečnou kvalitu. Ta se odráží zejména v pevnostech metráže, a to především v útku, kde se používá lněná příze.

 
Použité příze:bavlna, len
Hmotnost:380 g/m2
Šířka:102 cm
Úprava:kalandrování
Použití:tkanina pro sedlářskou výrobu

TKANINY NA DOPRAVNÍKOVÉ PÁSY A ŘEMENOVINY

O CO VLASTNĚ JDE

Pod názvem „Tkaniny na dopravníkové pásy“ se skrývají nosné tkaniny, které používají pro svou další výrobu firmy vyrábějící transportní a dopravní pásy, pásy pro elevátorové – korečkové dopravníky, gumové pásy, ploché hnací řemeny a další výrobky tohoto typu.

Tkaniny se nánosují materiály na bázy PVC, PU, gumou, silikonem, případně vznikají sendviče, které se skládají z několika vrstev nosné tkaniny, proložené vrstvami PVC a společně se za tepla zalisují.

APLIKACE

Dopravníkové pásy vyrobené z našich tkanin se používají především v uhelných dolech, kamenolomech, pískovnách, ale například i v pekárnách a dalších průmyslových odvětvích.

Dále se tyto tkaniny používají na výrobu obalovaných klínových řemenů, ať už klasických, variátorových, násobných a nebo i s úzkým průřezem, které se využívají hlavně v zemědělské technice, dále v automobilovém a strojírenském průmyslu a v mnoha dalších oborech.
 
Použité příze:bavlna, polyamid, polyester, směsové příze
Hmotnost:490 – 1 800 g/m2
Šířka:do 159 cm
Úprava:režná
Použití:vložky při výrobě dopravníkových pásů a řemenovin


POPTÁVKA

V případě Vašeho zájmu o více informací týkajících se sedlářského plátna nebo tkanin pro dopravníkové pásy můžete ihned kontaktovat naše odborníky pomocí kontaktního formuláře a nebo níže uvedených kontaktů.

KONTAKTY

Bělehrádková Radka, tuzemsko a export, belehradkova@svitap.cz, tel. +420 461 568 254
Pospíšilová Jitka, tuzemsko, pospisilova@svitap.cz, tel. +420 461 568 255, mob. +420 605 700 621
Vokounová Jana, export, jvokounova@svitap, tel. +420 461 568 250, mob. +420 605 700 612
 

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.