Tkaniny, folie, plachtyJEDEN Z NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH VÝROBCŮ

Tento segment obsahuje dvě stěžejní výroby naší společnosti – technické a páskové tkaniny. Oba tyto provozy označené jako DIVIZE I a DIVIZE II jsou nejstaršími částmi naší společnosti. Naše společnost je právě díky dlouholetým zkušenostem jedním z nevýznamnějších výrobců těchto materiálů v ČR.

DŮLEŽITÝ ČLEN NA POLI VÝVOJE

Důležitý je také fakt, že se nezabýváme pouze výrobou těchto materiálů, ale i jeho neustálým vývojem. Společnost SVITAP je totiž jedním ze zakládajících členů klastru technických textilií české republiky - CLUTEX, který za dobu svého působení ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci vyvinul a reálně na trh aplikoval již desítky nových materiálů právě na poli technických textilií. Stejným způsobem působíme i v Asociaci textilního, oděvního, a kožedělného průmyslu ATOK, jehož předsedou je právě generální ředitel společnosti SVITAP Ing. Jan Heřmanský.

KONFEKČNÍ ZPRACOVÁNÍ

Mimo sortiment technických a páskových tkanin zde najdete i část výroby DIVIZE III – technická konfekce. Konkrétně pak krycí plachty a autoplachty.


Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.