Tkaniny pro bytový textil


MODERNÍ DESIGNY

V současné době jsou trendem tkaniny z přírodních materiálů, které jsou efektní především v moderních luxusních interiérech - jak na pracovištích tak i v domácnostech.

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ POTAHOVÝCH A DEKORAČNÍCH TKANIN
  •          100 % bavlněné tkaniny
  •          100 % lněné tkaniny
  •          Směsové tkaniny bavlna/len
Všechny tyto varianty pak mohou být použity jak pro čalounění nábytku, tak například pro výrobu závěsů, různých ubrusů, prostírání, polštářků, ručníků, utěrek a dalšího.

TECHNOLOGIE VÝROBY

Tyto tkaniny tkáme na moderních stavech Dornier, které zaručují výbornou a stabilní kvalitu metráže. Při tkaní na zakázku je možné použít i barvené příze, takže výsledkem mohou být zatkané pruhy, kostičky a další dezény.

ÚPRAVY POTAHOVÝCH A DEKORAČNÍCH TKANIN

Dále je možné naši metráž potahových a dekoračních materiálů ošetřit řadou úprav, z nichž nejčastější jsou především sanforizace – ta zajišťuje, aby se při praní tkanina nesrazila, což je praktické především v případě, pokud má být materiál použit na výrobu závěsů či snímatelných potahů. Dále potom úprava teflonová, díky níž získá materiál odolnost proti zašpinění.

Tkaniny pro bytový textil
 
Použité příze: bavlna, len, směsové příze bavlna/len
Hmotnost:145 - 800 g/m2
Šířka:140 – 150 cm
Úpravy:praní, barvení, sanforizace, teflonová, nehořlavá
Použití:čalounění sedacího nábytku včetně doplňků – povlaky na polštářky, sedáky, přehozy, závěsy, ubrusy, utěrky, prostírání, ručníky a další

V případě, že máte svoji vlastní představu o tom, jak by měla tkanina vypadat, je možné se obrátit na naše odborníky z oblasti vývoje a výroby technických tkanin, kteří s Vámi Vaše požadavky projednají a navrhnou další postup, který zajistí Vaši maximální výslednou spokojenost.

KONTAKTY

Bělehrádková Radka, tuzemsko a export, belehradkova@svitap.cz, tel. +420 461 568 254
Pospíšilová Jitka, tuzemsko, pospisilova@svitap.cz, tel. +420 461 568 255, mob. +420 605 700 621
Vokounová Jana, export, jvokounova@svitap, tel. +420 461 568 250, mob. +420 605 700 612

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.