Tkaniny pro nánosování


OVĚŘENÁ VÝROBA

Tkaniny pro nánosování vyrábíme především interně pro naši DIVIZI V. – syntetické koženky a usně, kde je tato metráž nánosována směsmi PVC, PUR atd. Díky této interní spolupráci, která zahrnuje výrobu tisíců běžných metrů měsíčně, se technické podkladové textilie pro nánosování řadí mezi jedny z našich nejvíce vyráběných materiálů. Z tohoto důvodu máme s výrobou těchto druhů tkanin množství zkušeností a jsme schopni vyhovět mnoha různým požadavkům našich zákazníků.

V naší tkalcovně tkáme na stavech Dornier, a to zpravidla velkonábaly až do šířky 210 cm, kdy délka každého velkonábalu může být až 1500 běžných metrů. Použité příze jsou zvoleny v závislosti na typu nánosu, aby bylo docíleno optimální přilnavosti a požadovaných parametrů.

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ TKANIN PRO NÁNOSOVÁNÍ

Dle použitých přízí lze námi vyráběné podkladové materiály rozdělit následovně:
  • Polyester  –  tento syntetický materiál je velmi pevný, odolný proti povětrnosti a proti mikroorganizmům
  • Polypropylen – tento materiál vyniká odolností proti chemikáliím, minimální navlhavostí a navíc patří mezi nejlehčí ze všech textilních vláken
  • Polyamid – tato příze se vyznačuje minimální savostí, citlivostí na vysoké teploty, přičemž při vystavení teplu tento materiál žloutne
  • Bavlna -  přírodní materiál, který se pro nánosování používá pouze málo
 
POUŽITÍ

Tyto tkaniny jsou po nánosování využívány k výrobě módní i praktické obuvi, nafukovacích člunů a raftů, Luten (flexibilní důlní větrací potrubí), ale také pro výrobu sportovních žíněnek a matrací (JUDO, karate, bojové sporty) do tělocvičen a fit-center či k výrobě krycích plachet.

Použité příze:polyester, polypropylen, polyamid, bavlna
Hmotnost:175 – 500g/m2
Šířka:do 210 cm
Použití:technická tkanina pro nánosování PVC, PUR, atd.


POPTÁVKA

V případě Vašeho zájmu o více informací o těchto materiálech, včetně cenové nabídky, nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře anebo kontaktů uvedených na těchto stránkách. Naši odborníci z oblasti výroby a prodeje Vás budou neprodleně kontaktovat se svým odborným poradenstvím.


KONTAKTY

Bělehrádková Radka
, tuzemsko a export, belehradkova@svitap.cz, tel. +420 461 568 254
Pospíšilová Jitka, tuzemsko, pospisilova@svitap.cz, tel. +420 461 568 255, mob. +420 605 700 621
Vokounová Jana, export, jvokounova@svitap, tel. +420 461 568 250, mob. +420 605 700 612

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!
Položky označené * je nutné vyplnit.