Deky z mikrovlákna Sleep WellHEBKOST NOVÉ GENERACE
 
Pamatujete si ještě na ty kousavé deky, se kterými dříve rodiny vyrážely na koupaliště a k rybníkům?  Tak ty by jistě v dnešní konkurenci s dekami z mikrovlákna značky SLEEP WELLŽ neobstály.
 
Jejich předností je nadýchaný vzhled, ale zároveň i nízká gramáž. Materiál – 100% polyester je kluzký, takže plní funkci protišpinivé úpravy a na dekách nezůstávají špinavé nebo mastné fleky.
 
DO BYTU I NA CESTY
 
Deky z mikrovlákna mají mnohačetná užití a najdou si místo v každé domácnosti. Kromě přikrytí u televize se výborně hodí také jako přehozy na postel, vzhledem k tomu, že díky svým unikátním vlastnostem nikdy neslehnou. Mimo to je však můžete použít také třeba na cesty do auta anebo k vodě.
 
OD MIMČA AŽ PO BABIČKU
 
SVITAP svým zákazníkům, co se týče dek, nabízí opravdu široký sortiment. V nabídce je vždy několik druhů, velikostí a barev, určených pro různé věkové kategorie nebo určité příležitosti.
 
Pokud jste vy sami právě v radostném očekávání narození potomka nebo jako kamarádka, teta, babička hledáte vhodný dárek právě k této příležitosti, je deka z mikrovlákna tím pravým dárkem. Hodí se do kočárku, k přebalování, do auta i do postýlky. Hezčí a užitečnější dárek budete jen stěží hledat, miminka naše deky totiž opravdu milují. Je radost se dívat, jak se bezstarostně rozvalují a mazlí s chloupky hebkého mikrovlákna. Často říkáme, že výrobky z mikrovlákna jsou naší i Vaší srdeční záležitostí.
 
OŠETŘOVÁNÍ
 
Doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL.
 
VYRÁBĚNÉ ROZMĚRY
 
70 x  90
76 x 102cm
100 x 150cm
150 x 200cm
220 x 240cm
 
VARIANTY
 
MIKROVLÁKNO UNI
MIKROVLÁKNO TISK
MIKROFLANEL  UNI
MIKRFOLANEL  TISK
MIKROVLÁKNO "DOTEK KAŠMÍRU"
 
DEKY Z MIKROVLÁKNA OVEČKAŽ
 
KDYŽ NÁS ZIMA HODNĚ TRÁPÍ
 
Deky Ovečka jsou variantou pro náročnější nebo zimomřivější zákazníky. Základem deky je opět stoprocentní polyesterové mikrovlákno v imitaci ovčí vlny, kombinované s dalšími materiály, případně s přidanou výplní.  
Při výrobě těchto dek se kromě různých materiálů používají i různé technologie zpracování, jako obšívání, lemování stuhou, prošívání, vyšívaní a podobně. Vzniká tak pestrá paleta dek, ze které si určitě každý vybere.
 
BALENÍ A OŠETŘOVÁNÍ
 
Tyto deky jsou balené převážně papírovou banderolou nebo v PVC tašce. Doporučujeme prát na 30 °C a používat ke správnému ošetření antistatickou aviváž SLEEP WELL.  
ROZMĚRY
 
150  x  200cm
220  x  240cm
 
VARIANTY    
OVEČKA HLADKÁ
OVEČKA ŽAKÁR
OVEČKA OVEČKA
OVEČKA PROŠEV
OVEČKA SOBÍ KŮŽE
 
NAKUPUJTE PŘES E-SHOP I VELKOOBCHODNĚ
 
Více informací o všech našich výrobcích z mikrovlákna, včetně jejich koncových cen najdete na oficiálním e-shopu naší společnosti www.e-mozaika.cz.  
V případě, že máte zájem o velkoobchodní odběr našeho zboží, stačí nám zaslat svou nezávaznou poptávku pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře a naši pracovníci Vám již obratem zašlou aktuální nabídku našich značkových dek včetně jejich velkoobchodních cen.  

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

Opište prosím modrý text
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
e-shop
S kategorií
Deky z mikrovlákna Sleep Well
Vám rádi poradí:
Mgr. Monika Vinklerová
+420 605 700 601
vinklerova@svitap.cz