SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Haly

Montované haly SVITAP nabízejí oproti klasickým stavbám celou řadu výhod. Mezi ty nejzásadnější patří především jejich snadná a rychlá montáž, mnohem příznivější cena oproti klasickým stavbám, nízké nároky na údržbu, dlouhá životnost, možnost zkrácení nebo prodloužení již stávající haly a minimální nároky na terénní úpravy.

Základem kvalitního výrobku je kvalitní materiál. Všechny naše konstrukce jsou tak vyrobeny jen z nejkvalitnější oceli či hliníku ošetřené nátěrem či eloxem. K výrobě opláštění našich hal používáme materiály v různých gramážích a pevnostech nakupované od těch nejlepších světových výrobců jako Sioen, Mehler, Heytex či Ferrari.

Proč si vybrat naše haly

Kvalitní materiál

Základem kvalitního přístřešku je kvalitní materiál. Všechny naše konstrukce jsou tak vyrobeny jen z nejkvalitnější oceli či hliníku ošetřených nátěrem. K výrobě opláštění hal používáme materiály v různých gramážích a pevnostech od těch nejlepších světových výrobců.

Firma s dlouholetou tradicí

Jsme tradiční českou firmou a máme bohaté zkušenosti. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům technické konfekce v České republice.

Jsme poctivý tým

Záleží nám na budování důvěry. Dlouholeté vztahy založené na pochopení, vnímání maličkostí, které dávají dohromady celek a nastavení pevných a funkčních pravidel je pro nás prioritou. Milujeme to, co děláme. Jsme otevření a féroví.

Přizpůsobujeme se

Díky tomu, že jsme soukromá firma, umíme portfolio nabízených produktů a služeb flexibilně, bez zdlouhavých schvalovacích procesů, přizpůsobit potřebám našich klientů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan, halu nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.
Ikona nezávazná poptávka
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram