SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Hangáry

Prvním krokem po pořízení něčeho cenného je hledání způsobu, jak takovou investici ochránit a zaručit její dlouhou životnost. V případě drahého stroje je tím nejefektivnějším řešením právě pořízení kvalitní mobilní haly – hangáru. Díky lehké konstrukci a snadné montáži lze hangár přesouvat podle potřeby nebo ho využít pouze sezonně.

Hangár (ilustrativní foto Shutterstock)

Od pramice až po dopravní letadlo

Když se řekne slovo hangár, drtivá většina lidí si představí garáž pro letadlo. Je to samozřejmě pravda, ale ne úplná. Plachtovou halou, která se obvykle volí při stavbě parkovacího místa pro letadlo, můžeme bez nejmenších potíží zastřešit prakticky cokoliv. A to v rámci jak civilního, tak armádního sektoru. Běžně zastřešujeme zemědělskou nebo vojenskou techniku, lodě, osobní i dopravní letadla nebo kamiony.

Proč si vybrat hangáry od nás

Unikátní řešení dle vašeho přání a potřeb

Stabilní konstrukce a kvalitní opláštění

Vysoká odolnost hangáru vůči vnějším vlivům

Široké využití

Před samotným začátkem stavby hangáru vypracujeme projektovou dokumentaci, kde zohledníme veškeré požadavky ze strany zákazníka, včetně diskuze s odborníky společnosti SVITAP. Hangár může být oblouková hala nebo hala s rovnými boky. Další volba se týká materiálu na opláštění. Vyrábíme haly s PVC opláštěním, kdy je ocelová nebo hliníková konstrukce potažena speciálním PVC s dlouhou životností, odolnému vůči klimatickým jevům a UV záření.

Hangár je možno vybavit vnitřní termoizolační vložkou. Hangáry stavíme také jako haly s pevným opláštěním. Krytí je vyrobeno z pevných panelů z trapézových plechů nebo sendvičových panelů (nezateplená a zateplená varianta).

Vizualizace hangáru od firmy SVITAP

Variabilní řešení

Skladovací hangáry je možné měnit i po výstavbě tak, aby přesně vyhovovaly aktuálním potřebám uživatele. Montovanou halu je možné kdykoliv rozmontovat, přesunout a znovu smontovat, rozšířit, zmenšit či přizpůsobit jakýmkoli specifickým přáním.

Možnosti využití

Za hangár je možné označit také garáž pro větší či menší stroje nebo dopravní prostředky. Je tak vhodnou možností pro velké letecké a průmyslové společnosti, stejně jako pro soukromé osoby, které vlastní například loď, malé sportovní letadlo nebo zemědělský či průmyslový stroj. Pro maximální komfort se často využívají posuvná vrata přes celou šířku hangáru nebo jednoduše shrnovací opláštění pro absolutní využití prostoru a co nejsnadnější manipulaci s garážovaným prostředkem.

Výhody hangárů SVITAP

  • nabízíme flexibilní zaměření, civilní i armádní využítí - nejenom na letadla
  • nejsou potřeba základy a stavební povolení
  • možnost snadného přemístění haly v případě potřeby
  • možnost zajištění větrání nebo zateplení v závislosti na potřebách stroje
  • možnost aplikace anti-infra úpravy, zamezující standardní detekci objektu
  • zajištění dostatečné prostupnosti světla bez nutnosti umělého osvětlení
  • snadné další rozšiřování
  • velký prostor bez jakýchkoliv sloupků, které by zavazely při pohybu v prostoru

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Luboš Hlava

+420 602 593 533
lubos.hlava@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše produktová nabídka

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram