SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Skladovací haly

Ať už potřebujete dlouhodobě skladovat vaše zboží, nebo hledáte jen dočasné řešení – skladovací haly SVITAP se přizpůsobí všem vašim potřebám a možnostem. Díky našim bohatým a dlouholetým zkušenostem s výstavbou lehkých skladovacích hal v nejrůznějších terénech a podmínkách vám dokážeme navrhnout ideální řešení pro vaše skladování.

skladovaci-hala-01

Ochrana vybavení skladů a zboží

Všechny skladové haly z naší produkce jsou vyrobeny těmi nejmodernějšími technologiemi, a to z té nejkvalitnější oceli, hliníku a nehořlavého PVC, díky čemuž dosahujeme jedné z nejvyšších úrovní na trhu v oblasti kvality ochrany skladovaného zboží a vybavení skladů. Mobilní skladové haly SVITAP jsou navíc čistě českou produkcí.

Proč si vybrat skladovací haly od nás

Unikátní řešení dle vašich přání a potřeb

Rychlá realizace

Vysoce kvalitní materiál

Skladovací hala

Montovaná skladová hala na míru

Každá skladová hala SVITAP je unikátní. Je vždy poskládaná přesně z těch částí, které odpovídají množství a charakteru skladovaného zboží i terénu a prostředí, ve kterém má hala stát. Základním kritériem je požadavek na rozměry haly, kdy není problém průběžně měnit její šířku, délku i výšku.

Při plánování koncepce skladových prostor jsou vám vždy na blízku naši technici a odborníci z oblasti technické konfekce a skladové logistiky, kteří zaručí, že vaše hala bude sloužit přesně účelu, za kterým je stavěná. Ať už jde o sklady potravin, uhelné sklady, nebo třeba logistická centra.

Opláštění skladových hal

Hlavním stavebním prvkem montovaných hal SVITAP jsou ocelové konstrukce opláštěné vysoce kvalitní PVC krytinou. Díky jednoduché konstrukci a kvalitnímu opláštění jsou naše montované skladové haly bezúdržbové. Při volbě PVC opláštění si můžete vybrat z několika barevných odstínů opláštění a na přání klienta dokážeme vyrobit PVC opláštění haly s logem či reklamou. PVC opláštění našich montovaných hal propouští denní světlo, čímž zároveň šetří náklady na energii.

Možnost rozšíření stávajícího skladu

Kdykoliv se může stát, že budete potřebovat přidat další prostory k těm stávajícím, ať už z důvodu stěhování nebo třeba dočasné nadvýroby a produkce zboží na sklad. Služba je mezi našimi zákazníky oblíbená, protože nemusejí budovat žádné nové základy a mohou velmi rychle vyřešit neočekávanou situaci spojenou s nedostatkem prostoru. Sklad je také možno napojit na budovu expedice pro zajištění jednoduššího přístupu a manipulace s uskladněným zbožím, čímž tak mohou vzniknout i větší logistická centra.

Mobilní skladovací hala bez základů

Velkou výhodou mobilních skladových hal je fakt, že pro ně není potřeba budovat žádné nové základy. I díky tomu může nová skladová hala stát již během tří týdnů od zahájení výstavby. Velkoprostorové haly vyrábíme v mnoha typech a velikostech – omezením se tak může stát de facto pouze prostor, na kterém chcete halu vystavět. Mobilní sklady vám pomohou ve velmi krátkém časovém úseku zajistit zázemí pro vaši práci a produkty.

Díky obrovské flexibilitě a cenové dostupnosti jsou mobilní haly výborným řešením pro ty, jež potřebují během několika málo týdnů najít novou a levnou střechu pro své zboží. Je také možné prodloužit halu, kterou již používáte, bez ohledu na to, zda se jedná o halu naší výroby či nikoliv. Stavba nebo přístavba skladové haly se děje za minimálních administrativních nároků, jelikož není třeba stavební povolení.

Bezproblémové stěhování haly

Potřebujete změnit místo svého podnikání? Chcete rozšířit výrobní nebo skladové haly, ale stávající prostor vám to neumožňuje? Našli jste výhodnější nebo příjemnější místo pro vaši firmu? Zcela zásadní výhodou mobilních skladů je možnost si od nás nechat montovanou halu přemístit z místa na místo v případě, že je nutné změnit prostředí nebo uvolnit zastavěné prostranství k jiným účelům. Neváhejte nás v případě zájmu o tuto službu kontaktovat!

Výhody skladovacích hal SVITAP

  • není třeba budovat nové základy
  • možné stavět bez stavebního povolení
  • velmi rychlá stavba
  • stavbu lze realizovat na téměř jakémkoliv rovném povrchu jako je např. asfalt, beton, panely apod.
  • kvalitní nehořlavý materiál
  • vysoce stabilní konstrukce
  • nabízíme flexibilní řešení - prakticky jsme omezeni pouze prostorem
  • možnost rozšíření již stávajícího skladu

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Luboš Hlava

+420 602 593 533
lubos.hlava@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše Skladovací haly

Naše produktová nabídka

cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram