SVITAP s.r.o. (logo)

Obsluha svářecího stroje

Staňte se součástí fungujícího týmu SVITAP

Rozšiřujeme provoz v Lomnici nad Popelkou, kde se vyrábějí stany, multifunkční přístřešky, víceúčelové haly a glampingové stany. Staňte se součástí nového projektu a vytvářejte spolu s námi kvalitní a designově zajímavé výrobky, které směřují do celé Evropy.

Náplň práce

  • výroba opláštění stanů
  • svařování PVC materiálů (plachet) horkým vzduchem nebo vysokou frekvencí
  • dokončovací práce – kroužkování, kontrola, balení
  • zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě
  • preventivní údržba strojů a zařízení

Požadujeme

  • aktivní přístup k práci
  • min. vzdělání: střední odborné s výučním listem
  • manuální zručnost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou
  • jednosměnný provoz (6:00 – 14:00)
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaučení na dané pozici zkušeným kolegou
  • zázemí silné a stabilní české firmy
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • možnost kariérního a osobního růstu
  • jistotu práce nezávisle na covidové situaci
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Doplňující informace

Dále nabízíme:

  • dovolená nad rámec zákoníku práce – 25 dní
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • nealkoholické nápoje během směny zdarma

Místo výkonu práce:

Nádražní 1059, Lomnice nad Popelkou

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Petr Bryscejn

+420 776 870 055
petr.bryscejn@svitap.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram