SVITAP s.r.o. (logo)

Pracovník technické přípravy výroby - kalkulant

Staňte se součástí týmu SVITAP

Rozšiřujeme provoz v Lomnici nad Popelkou, kde se vyrábějí stany, multifunkční přístřešky, víceúčelové haly a glampingové stany. Staňte se součástí nového projektu a vytvářejte spolu s námi kvalitní a designově zajímavé výrobky, které směřují do celé Evropy.

Náplň práce

  • Příprava technologických podkladů pro konfekční výrobu, vedení databáze technologické dokumentace.
  • Stanovení normy spotřeby práce na jednotlivé operace u výrobků.
  • Ověřování  a zpracování normy spotřeby materiálů pro výrobky.
  • Zpracování kompletní kalkulace jednotlivých výrobků.
  • Provádění chronometrážních náměrů.
  • Navrhování opatření ke snížení pracnosti a zlepšení technologie a jakosti.
  • Spolupráce s pracovníky odbytu a výroby při zadávání dokumentace do výroby.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání oboru textilní výhodou.
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobě výhodou.
  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Office – Outlook, Word, Excel), zkušenost s informačním systémem K2 výhodou.
  • Osobnostní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota ke spolupráci, loajalita, flexibilita, odpovědnost.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou v délce 1 rok.
  • Týdenní pracovní dobu 37,5 hodiny.
  • Zázemí silné a rozvíjející se české firmy.
  • Přátelský a vstřícný kolektiv.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Nástup možný ihned.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.

Doplňující informace

Dále nabízíme:

  • Dovolenou nad rámec zákoníku práce – 25 dní.
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně.
  • Náborový příspěvek po uplynutí tříměsíční zkušební doby.

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Petr Bryscejn

+420 776 870 055
petr.bryscejn@svitap.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram