SVITAP s.r.o. (logo)

Projektový manažer/ka

Rozvoj a komplexní řízení nového gastro provozu

Pro nový projekt výroby a distribuce Lomnických sucharů hledáme člověka, který nastaví celkovou strategii rozvoje nového produktu a převezme jeho komplexní řízení. Naším společným cílem je zachovat osvědčené výrobní postupy a ctít tradici, vedle toho chceme suchary přiblížit i mladší generaci a představit je jako trendy a chutnou potravinu vhodnou ke kávě, k pivu, ale i do batohu na cesty.

Náplň práce

  • Posílení pozice produktu na trhu.
  • Rozšiřování portfolia.
  • Hledání nových odbytových možností.
  • Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů.
  • Tvorba organizačních, provozních a pracovních řádů a dalších norem potřebných k řízení projektu.
  • Kontrola provozů, dodržování předpisů (HACCP, PO, BOZP).
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola podřízeného týmu.
  • Pravidelná inventarizace zásob, objednávka surovin.
  • Tvorba cenových kalkulací a optimalizace nákladů.
  • Vyhledávání nových dodavatelů.
  • Ve spolupráci s marketingovým oddělením budování dobrého jména a povědomí o produktu.
  • Pozice je přímo podřízena generálnímu řediteli.

Požadujeme

  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici.
  • Zkušenosti s vedením týmu a motivací podřízených.
  • Samostatnost v rozhodování, nacházení nových cest a řešení.
  • Organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti.
  • Schopnost dotahovat věci do konce.
  • Vysoká flexibilita a odolnost vůči stresu.
  • Ekonomické myšlení. Základní znalost klíčových ekonomických ukazatelů.
  • Pozitivní přístup k práci, samostatnost.

Nabízíme

  • Samostatné vedení vlastního projektu.
  • Přátelský pracovní kolektiv s chutí měnit věci kolem sebe.
  • Neformální pracovní prostředí.
  • Zajímavé finanční ohodnocení rostoucí s tím, jak budete růst vy a váš projekt.
  • Dovolená 25 dní.
  • Služební automobil.
  • Telefon s neomezeným tarifem, notebook.

Doplňující informace

Pracoviště: Lomnice nad Popelkou – Nádražní 1059

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Vzdělání: min. středoškolské

Jazyky: angličtina – mírně pokročilá

Nástup: dle dohody

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Ing. Petr Knápek, MBA

+420 725 662 503
petr.knapek@svitap.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram