SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Naše realizace

Proč si nás vybrat

Firma s dlouholetou tradicí

Jsme tradiční českou firmou a máme bohaté zkušenosti. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům technické konfekce v České republice.

Jsme poctivý tým

Záleží nám na budování důvěry. Dlouholeté vztahy založené na pochopení, vnímání maličkostí, které dávají dohromady celek a nastavení pevných a funkčních pravidel je pro nás prioritou. Milujeme to, co děláme. Jsme otevření a féroví.

Přizpůsobujeme se

Díky tomu, že jsme soukromá firma, umíme portfolio nabízených produktů a služeb flexibilně, bez zdlouhavých schvalovacích procesů, přizpůsobit potřebám našich klientů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Podporujeme týmovou práci

Klademe důraz na to, aby se u nás lidem dobře pracovalo, a usilujeme o to, abychom je udrželi šťastnými. Tímto způsobem vám zajistíme, že budete vždy pracovat s vysoce motivovanými lidmi, kterým záleží na vaší maximální spokojenosti.

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan, halu nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.
Ikona nezávazná poptávka
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram