Skladovací haly


Velmi kvalitní ochrana vašeho majetku

Lidé k textilním materiálům chovají jistou nedůvěru. Opak je ale pravdou. Textilní architektura zaujímá stále pevnější místo a tento materiál je ve stavebnictví čím dál tím více využívanější. Svitap své haly vyrábí z velmi kvalitních materiálů, jakými jsou ocel, hliník a nehořlavé PVC, které zajistí nejvyšší úroveň kvality ochrany skladovaného materiálu. 

Přizpůsobíme se vám!

Pro naše odborníky není problém halu postavit téměř v jakémkoliv terénu a stavbou haly to pro ně určitě nekončí. Při všech vašich požadavcích na rozšíření skladu, či jakékoliv změně, je vám firma Svitap nablízku a přizpůsobí se vašim přáním. 

Rozšíření vašich možností

Pokud už svůj sklad či halu na materiál máte a potřebujete ji rozšířit, také to pro nás není problém. Rozšíření stávajícího skladu po nás chtějí naši zákazníci velmi často a našich služeb využívají zejména proto, že nemusí stavět žádné nové základy a mohou tak velmi rychle vyřešit neočekávanou situaci spojenou s nedostatkem prostoru. 

Čas jsou peníze...

Další výhodou montovaných hal je jejich velmi rychlá stavba, Takovou halu jsme schopni postavit do tří týdnů, což je pro každého podnikatele velkou výhodou. Další výhodu je také to, že na stavbu montované haly nejsou potřeba stavební povolení , což klientům ušetří zdlouhavou administrativu.

Více informací o halách naleznete na: www.haly-svitap.cz 

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

Opište prosím modrý text
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů
e-shop
S kategorií
Skladovací haly
Vám rádi poradí:
Andrea Sedlická
Plachty
+420 605 700 606
prodej3@svitap.cz
Václav Hrubý
+420 605 700 614
hruby@svitap.cz
Josef Kleinbauer
+420 605 700 635
vertrieb@svitap.cz