SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Tkaniny a fólie

Do našeho portfolia také patří výroba tkaných fólií, které se oproti jednoduchým, běžným fóliím, vyznačují podstatně vyššími mechanickými pevnostmi, které zajišťuje výztužná mřížka. Dále se zabýváme výrobou vysoce kvalitních syntetických usní a koženek, které jsou speciálně vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých odvětví. V naší dceřiné společnosti NANOMEMBRANE vyvíjíme unikátní membránové lamináty s vynikajícími vlastnostmi, jakými jsou extrémně vysoká paropropustnost, voděodolnost a větruodolnost. Dalším významný produktem naší společnosti je plně recyklovatelný vázací PET pásek, který naši zákazníci využívají ve středně a vysoce náročných provozech, kde je potřeba pečlivě zajistit různé předměty. V současné době se naše společnost zabývá ještě výrobou režné, barvené a upravované technické tkaniny.

Tkané folie

Tkané fólie

Vyrábíme vyztužené fólie - plošné textilie vyrobené z vysokopevnostních polyetylenových tkaných pásků a povrstvené nízkohustotním polyetylenem. Kromě polyetylenu se používají aditiva – UV stabilizátory, barevné koncentráty a retardéry hoření. Fólie mají široké využití zejména jako podstřešní fólie, reflexní parotěsné fólie, izolační fólie, folníkovina, materiály na plachty, obaly, tašky apod.

svitapfol.cz
Nánosové tkaniny

Nánosové tkaniny

V našem závodě v Chropyni vyrábíme tradiční českou koženku, která má dlouholetou tradici a která je speciálně vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivých odvětví. Koženky se tedy produkují pro účely čalounické, galanterní, automobilní a pro jiné dopravní prostředky, oděvní, obuvnické, koženky pro důlní průmysl, na vzdušné reklamy, na sportovní žíněnky a na různé speciální účely.

e-kozenky.cz
Vázací PET pásek

Vázací PET pásek

Vázací PET pásek je polyesterový vysoce odolný pásek, který byl speciálně navržen k poskytnutí extrémně tuhé a silné alternativy k ocelovému pásku a přirozeně se tak stává jeho nástupcem. Je ideální pro středně a vysoce náročné provozy požadující vysokou ochranu zapáskovaných předmětů, jako jsou např. plechy, dřevěné trámy, textilie, betonové výrobky, kartony plechovek / lahví, tiskoviny, dlažba.

petpasek.cz
Textilní lamináty - Nanomembrane

Textilní lamináty

Naše dceřiná společnost NANOMEMBRANE vyvíjí unikátní membránové lamináty s vynikajícími vlastnostmi, jakými jsou extrémně vysoká paropropustnost, voděodolnost s vysokým vodním sloupcem a 100% větruodolnost. Vlastníme unikátní technologii a know-how v oblasti laminace a díky tomu se naše materiály výrazně liší od své konkurence především v oblasti schopnosti odvádět pot od těla.

nanomembrane.cz
Technické tkaniny

Technické tkaniny

Vyrábíme režné, barvené a jinak upravované tkaniny určené pro armádní a civilní účely. Běžně používanými materiály jsou bavlna, len, juta, bambus, konopí, polyester, polyamid, polypropylen a další. Tyto tkaniny mohou být přímo v naší výrobě vybaveny potiskem odolností proti plísním i proti pronikání vody zátěrem PVC, oleofobní úpravou nebo i nanovlákennou membránou, která navíc zajistí i vysokou paropropustnost a větruodolnost.

tkaniny-svitap.cz

Potřebujete poradit s výběrem optimálního řešení pro vás?

Rádi vám poradíme najít to nejlepší řešení právě pro vás.
+420 605 700 602
svitap@svitap.cz
Ikona nezávazná poptávka
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram