SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Po organizačních změnách vstupujeme do nového roku s optimismem

V uplynulém roce muselo vedení společnosti učinit několik rozhodnutí, která měla zásadní dopady na chod firmy i životy zaměstnanců. Do nového roku už vstupujeme silnější, s ambiciózními plány a přesvědčením, že letošní rok přinese pozitivní obrat.

Dramatický nárůst cen energií, válečný konflikt na Ukrajině a vysoká inflace měly za následek, že nebylo možné některá výrobní odvětví společnosti držet nadále v chodu.

Vzhledem k dlouhodobě negativním výsledkům výrobny tkanin a úpravny, které ještě prohloubil nárůst cen energií a pokles poptávky, jsme byli nuceni uzavřít její provoz k 30.6.2022. V souvislosti s tím bylo propuštěno několika desítek zaměstnanců.

V lednu 2023 došlo k personální výměně na pozici ředitele výroby polyetylenových kašírovaných fólií a vázacího PET pásku, které nově vede Ing. Zdeňka Vaverová. Budujeme obchodní tým, revidujeme sortiment a pracujeme na nových webových stránkách, které představí kompletní nabídku tkaných fólií. Do okamžiku spuštění nového webu je dostupná starší webová prezentace na adrese www.svitapfol.cz. Nabídka vázacího PET pásku je k dispozici na www.petpasek.cz a přímo jej lze zakoupit na e-shop.petpasek.cz.

Kompletní technickou konfekci – výrobu stanů, přístřešků a hal – jsme přestěhovali do pobočky SVITAP v Lomnici nad Popelkou, kde mají s výrobou tohoto sortimentu bohaté zkušenosti. Ve výrobním areálu ve Svitavách pokračujeme ve vývoji a výrobě membránových laminátů pod značkou NANOMEMBRANE a v moravské Chropyni ve výrobě nánosových tkanin – koženek.

Organizační změny nebyly příjemné, ale byly nutné pro zachování další existence SVITAPu a teprve až čas prověří správnost těchto rozhodnutí. Nicméně již nyní vnímáme první pozitivní signály, které nám dávají naději.

Výrobní program SVITAP

  • TECHNICKÁ KONFEKCE (stany, přístřešky, haly), Lomnice nad Popelkou
  • KEMPINGOVÉ STANY STROMEYER, Lomnice nad Popelkou
  • KAŠÍROVANÉ FÓLIE (podstřešní, kombinované a obalové fólie, folníkovina), Svitavy, svitapfol.cz
  • VÁZACÍ PET PÁSEK, Svitavy, petpasek.czeshop.petpasek.cz
  • TEXTILNÍ LAMINÁTY NANOMEMBRANE, Svitavy, nanomembrane.cz
  • NÁNOSOVÉ TKANINY, Chropyně, e-kozenky.cz
  • PROTECT – záchranářský program, Lomnice nad Popelkou

Rubriky

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram