SVITAP s.r.o. (logo)

Konstruktér, modelář–vzorkař junior (m/ž)

Jsme úspěšná česká firma zaměřená na výrobu kvalitních kempingových stanů, glampingových stanů, multifunkčních přístřešků a hledáme zkušeného modeláře, který se připojí k našemu týmu. Pokud jste technicky zaměřený člověk s kreativní duší a máte blízko k textilnímu či gumárenskému průmyslu, ozvěte se nám. Rádi se s vámi potkáme a probereme vzájemné představy.

Náplň práce

  • konstruuje a modeluje výrobky ve 2D konstrukčním programu
  • konstruuje a modeluje výrobky dle vzorků zákazníka, realizuje požadované úpravy a změny
  • vyhotovuje střihové polohy sesazených šablon ručně i ze 2D programu
  • zhotovuje šablony pro výrobu na základě předepsaných předpisů
  • zpracovává technologické podklady pro spotřební a výkonovou normu
  • archivuje modelářské výkresy, archivuje jednotlivé šablony
  • účastní se zaměřování a validace vzorků u zákazníků
  • spolupracuje s mistry a technology během výroby a při tvorbě či úpravě vzorků
  • navrhuje nové technologické úpravy při zpracování vzorků
  • navrhuje technologické zlepšení a optimalizaci pracovních postupů
  • vykonává další činnosti podle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • minimální SŠ vzdělání (technický směr není podmínkou)
  • zkušenosti v oblasti textilního průmyslu
  • schopnost pracovat s konstrukčním programem a znalost práce s programy Microsoft Office
  • kreativní, technické uvažování, prostorovou představivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat s dalšími odděleními
  • zodpovědný přístup k práci a schopnost řešit problémy
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • flexibilita, samostatnost

Nabízíme

  • pracovní smlouva na HPP
  • stabilní pracovní prostředí v úspěšné firmě s dlouholetou působností v textilním průmyslu
  • kompletní zaškolení na dané pozici
  • jednosměnný provoz
  • možnost aktivně se podílet na tvorbě a vývoji nových produktů
  • konkurenceschopné platové ohodnocení v dané lokalitě
  • zázemí silné a stabilní české firmy
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • příležitost k profesnímu růstu a rozvoji dovedností
  • nástup možný od 5. 8. 2024

Doplňující informace

Benefity:

  • 25 dnů dovolené + 3 dny "sick days"
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • roční bonus

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Petr Bryscejn

+420 776 870 055
petr.bryscejn@svitap.cz