SVITAP s.r.o. (logo)

Přístřešky

Přístřešky od společnosti SVITAP jsou výjimečné především svým velmi kvalitním opláštěním a stabilní konstrukcí. Přístřešky jsou jednoduché, odolné, bezúdržbové, mobilní… a mají nízkou pořizovací cenu. Pro zastřešení potřebného prostoru jsou tedy finančně výhodným řešením a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí a mohou mít libovolný tvar i velikost. Rychlá výstavba, ekonomická nenáročnost, dlouhá životnost - to vše zaručí přístřešky SVITAP.

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.

Marcela Handschugová

+420 724 061 156
marcela.handschugova@svitap.cz
Ikona nezávazná poptávka

Proč si vybrat naše přístřešky

Kvalitní materiál

Přístřešky SVITAP jsou výjimečné především svým velmi kvalitním opláštěním a stabilní konstrukcí. Jsou jednoduché, odolné, bezúdržbové a mobilní. Rychlá výstavba, ekonomická nenáročnost, dlouhá životnost - to vše zaručí naše přístřešky.

Firma s dlouholetou tradicí

Jsme tradiční českou firmou a máme bohaté zkušenosti. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům technické konfekce v České republice.

Jsme poctivý tým

Záleží nám na budování důvěry. Dlouholeté vztahy založené na pochopení, vnímání maličkostí, které dávají dohromady celek a nastavení pevných a funkčních pravidel je pro nás prioritou. Milujeme to, co děláme. Jsme otevření a féroví.

Přizpůsobujeme se

Díky tomu, že jsme soukromá firma, umíme portfolio nabízených produktů a služeb flexibilně, bez zdlouhavých schvalovacích procesů, přizpůsobit potřebám našich klientů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan, halu nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.
Ikona nezávazná poptávka
cross