SVITAP s.r.o. (logo)

Stany

Naše společnost se výrobou stanů zabývá již několik desítek let a ke své výrobě používá nejmodernější výrobní technologie. Našim zákazníkům nabízíme velký výběr modelů, typů, velikostí a variant mobilního i stálého zastřešení.

Pro opláštění našich stanů používáme širokou paletu materiálů v různých barvách a gramážích od polyetylenových kašírovaných tkanin přes bavlněné tkaniny nebo bavlněné tkaniny ve směsi s PES až po speciální PES tkaniny nánosované PVC. Ty mohou být navíc vybaveny úpravou snižující hořlavost a požadovanými remisními křivkami odpovídajícím standardům dané země.

Plachty na naše stany se vyrábějí přímo v České republice a jsou známé svojí extrémní kvalitou. Konstrukce dodáváme buď ocelové s povrchovou úpravou nátěr či komaxit, nebo hliníkové v eloxu.

Všechny naše konstrukce jsou velmi lehko smontovatelné i demontovatelné.

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.

Marcela Handschugová

+420 724 061 156
marcela.handschugova@svitap.cz
Ikona nezávazná poptávka

Proč si vybrat naše stany

Moderní technologie

Výrobou stanů se zabýváme již několik desítek let a ke své výrobě používáme nejmodernější výrobní technologie. Našim zákazníkům nabízíme velký výběr modelů, typů, velikostí a variant mobilního i stálého zastřešení.

Firma s dlouholetou tradicí

Jsme tradiční českou firmou a máme bohaté zkušenosti. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům technické konfekce v České republice.

Jsme poctivý tým

Záleží nám na budování důvěry. Dlouholeté vztahy založené na pochopení, vnímání maličkostí, které dávají dohromady celek a nastavení pevných a funkčních pravidel je pro nás prioritou. Milujeme to, co děláme. Jsme otevření a féroví.

Přizpůsobujeme se

Díky tomu, že jsme soukromá firma, umíme portfolio nabízených produktů a služeb flexibilně, bez zdlouhavých schvalovacích procesů, přizpůsobit potřebám našich klientů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Máte zájem o nezávaznou nabídku na stan, halu nebo přístřešek?

Napište nám nebo kontaktujte našeho prodejce.
Ikona nezávazná poptávka
cross