SVITAP s.r.o. (logo)

Táborové stany

Byli jste v dětství na nějakém táboře? Ať už to byl tábor skautský, zájmový, zdravotní či podnikový, jistě vám přinesl nezapomenutelné zážitky a možná i kamarádství na celý život.

Pořádáte nějaké tábory pro děti, abyste jim také zprostředkovali tu úžasnou táborovou atmosféru? Potřebujete pořídit sadu táborových stanů? Pak jste tu správně.

Táborový stan Sahara
Značka stanu STROMEYER

Ideální přístřeší ve volné přírodě

Táborový stan je improvizované přístřeší různých rozměrů, které umožňuje jednoduchou manipulaci, snadný převoz a rychlé složení. Táborový stan je ideálním přístřeším pro přespání ve volné přírodě a na letních táborech. Z klasických táborů jste zřejmě zvyklí jak na menší podsadové stany, tak na velké vojenské stany, které jsou využívány jako kuchyně nebo společenská místnost.

Pořádáte-li dětský tábor a potřebujete rozšíření o několik stanů, vyjdeme vám vstříc, co se týká velikosti a barevnosti, aby nové stany ladily k těm původním.

Proč si vybrat táborové stany od nás

Improvizované, ale kvalitní přístřeší

Variabilní rozměry

Snadná a rychlá manipulace

Táborové stany - SVITAP

Řešení na míru

Tkaninu na stany dokážeme na požadavek zákazníka nechat opatřit různými úpravami, jako je například úprava nehořlavosti, úprava proti plísním nebo proti vodě. Pro tábornické stany je takto upravená stanovka naprostou nezbytností. Kromě těchto důležitých úprav vám můžeme nabídnout širokou škálu stanovek v různých barvách.

Výhody táborových stanů SVITAP

  • jednoduchá manipulace
  • snadný převoz
  • rychlé složení
  • řešení na míru
  • úpravy tkanin - úprava nehořlavosti, proti plísním nebo proti vodě
  • široká škála barev
Značka stanu STROMEYER

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Marcela Handschugová

+420 724 061 156
marcela.handschugova@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše nabídka táborových stanů

Naše produktová nabídka