SVITAP s.r.o. (logo)

Kempingové stany

Lidé dnes chtějí více cestovat, poznávat zajímavé destinace a turistické cíle, kombinovat svou dovolenou s aktivní a pasivní částí a v neposlední řadě touží po bližším spojení s přírodou. To vše dohromady jim dokáže zajistit právě kempování.

Kempingový stan Korsika (380x360cm)

Ideální přístřeší ve volné přírodě

Kempingový stan je improvizované přístřeší různých rozměrů, které umožňuje jednoduchou manipulaci, snadný převoz a rychlé složení. Kempingový stan je ideálním přístřeším pro přespání ve volné přírodě a v kempech.

Provozujete kemp a potřebujete rozšíření o několik stanů? Vyjdeme vám vstříc, co se týká velikosti a barevnosti, aby nové stany ladily k těm původním

Proč si vybrat kempingové stany od nás

Improvizované, ale kvalitní přístřeší

Variabilní rozměry

Snadná a rychlá manipulace

Řešení na míru

Tkaninu na stany dokážeme na požadavek zákazníka opatřit různými úpravami, jako je například úprava nehořlavosti, úprava proti plísním nebo proti vodě. Pro kempingové stany je takto upravená stanovka naprostou nezbytností. Kromě těchto důležitých úprav vám nabídneme širokou škálu stanovek v různých barvách.

Kempingový stan Korsika (380x300cm)
Kempingový stan Albena

Proč se lidé v dnešní době vrací do kempů?

Řada lidí se nasytila svobody vycestovat na dovolenou za hranice a začínají se hromadně vracet do kempů. Jaké k tomu mají důvody?

Únik od stresu a povinností

Kempování má vysoký vliv na snížení stresu a přispívá k emocionálnímu a fyzickému zdraví. Díky němu můžete uniknout od každodenních pracovních starostí, neosobních vztahů na pracovišti a městské anonymity.

Mnoho zážitků za relativně krátkou dobu

Kempování neznamená kempovat pouze na jednom místě. Kempování vám dává svobodu se rozhodnout, kde a jak budete kempovat a co vše za tu dobu poznáte.

Komfort ve všech podobách

Dnešní kempy nabízejí opravdu komfortní zázemí. Samozřejmostí bývá vyhřívané sociální zařízení, restaurace s kvalitní nabídkou jídel, obchod s potravinami, široká nabídka doplňkových služeb typu wellness, půjčovna kol a dalšího sportovního vybavení.

Aktivní dovolená

Díky rozhodnutí se pro kempovací dovolenou se vám rozšiřují možnosti aktivní dovolené. Mnoho kempů a kempovacích míst je v krásných lokalitách, kde je velké množství cyklostezek či pěších stezek.

Zábava pro děti

Kempování je perfektní pro děti. Mohou se pořádně vyřádit, poznat nové kamarády a také být více s vámi. Plánování společných výletů, hraní her či večerní táborák dokáže rodinu pořádně stmelit a zaručí jí společné zážitky.

Noví přátelé

Většina kempařů jsou milí a pohodoví lidé. V kempech se lidé více zdraví, smějí se na sebe a také spolu častěji prohodí slova. Je to dáno právě prostředím a životním stylem. V hotelu je vyšší anonymita a vše je zaměřené pouze na efekt, nikoliv na hloubku. I proto přátelství, navázaná v kempech, mívají dlouhodobější trvání.

Výhody kempingových stanů SVITAP

  • jednoduchá manipulace
  • snadný převoz
  • rychlé složení
  • řešení na míru
  • úpravy tkanin - úprava nehořlavosti, proti plísním nebo proti vodě
  • široká škála barev

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Marcela Handschugová

+420 724 061 156
marcela.handschugova@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše nabídka kempingových stanů

Naše produktová nabídka