SVITAP s.r.o. (logo)

Glamping stany

Glamping je nyní celoevropským trendem v oblasti ubytování při cestách do přírody. Česky by se dal tento termín přeložit jako luxusní kempování, nebo také stylové kempování. Termín glamping vychází ze spojení anglických slov „glamorous“ a „camping“, což společně tvoří spojení „úžasné kempování“.

Glampingový stan Sahara (vzorová stavba)

Moderní trend

Glamping je moderní trend, který nabízí milovníkům stanování luxus a komfort, na který jsou zvyklí. Lidé chtějí být v otevřeném prostoru, přímo v nitru krajiny, ale zároveň si chtějí užít komfortní spánek, plně vybavenou kuchyni a další věci, které 21. století nabízí.

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem oblíbených glampingových stanů do přírody a do ubytovacích zařízení. Luxusní stany jsou elegantní, extrémně odolné a snadno se montují. Nejlepší je, že tyto konstrukce obvykle nevyžadují stavební povolení a lze je umístit téměř kamkoli!

Proč si vybrat glamping stany od nás

Jedinečný vzhled

Prvotřídní stanovky

Široká škála využití

Glampingový stan Sahara (vzorová stavba)

Nová dimenze kempování

SAFARI stan

Naše společnost vyrábí opláštění pro stan nové generace – SAFARI stan, který beze zbytku splňuje nároky na luxusní a komfortní kempování přímo v nitru krajiny.

Jak ve skutečnosti stan SAFARI může vypadat? Díky spolupráci s cestovní kanceláří Atlas Adria vznikl neobyčejně prostorný (40 m²) stan se dvěma ložnicemi, kde v každé z nich je pevné dvoulůžko. Následuje kuchyně s lednicí a sklokeramickou deskou. Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou, která navíc slouží jako úložný prostor. Při pohledu zvenčí dominuje SAFARI stanu velká dřevěná terasa s nábytkem k posezení. Naše společnost se postarala o prvotřídní opláštění, vhodného do každého počasí.

Virtuální prohlídka

V úvodu jsme zmínili hlavní důvod vývoje stanu - stylové a pohodlné kempování. Nezapomínáme však ani na opačnou stránku života a tou může být např. řešení uprchlické krize, nevyhovující podmínky v uprchlických táborech a místa po živelných katastrofách. Vlastnosti SAFARI stanu, použité materiály a prostornost z něj činí ideální volbu pro humanitární organizace po celém světě.

SAHARA stan

Stan Sahara se výborně hodí pro pořádání svatby v přírodě – tzv. boho styl, který je nyní populárním svatebním trendem. Sahara stan naaranžovaný do svatebního kabátu vypadá skvěle a je mimořádně pohodlný pro pět osob, takže svatební pár si užije prostor i soukromí v srdci přírody.

Stan v sobě snoubí hned několik velkých výhod, je velmi prostorný a přitom skladný. Vyrábíme jej z prvotřídní stanovky, ale především vás okouzlí vzhledem a širokou škálou možného využití.

Glampingový stan Súdán safari
Nákres stanu SAHARA

Společnost SVITAP je výrobcem opláštění stanů. Dřevěné podlahy a interiéry nedodáváme, ale rádi je vám u našich dodavatelů zajistíme, tak abyste měli kompletní služby pod jednou střechou.

Výhody glamping stanů SVITAP

  • jedinečný vzhled
  • extrémní odolnost
  • široká škála možného využití
  • stany jsou velmi prostorné a přitom skladné
  • vyrábíme z prvotřídní stanovky
  • snadná montáž

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Marcela Handschugová

+420 724 061 156
marcela.handschugova@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše nabídka glamping stanů

Naše produktová nabídka