SVITAP s.r.o. (logo)
SVITAP s.r.o. (logo)

Vojenské stany

Společnost SVITAP patří mezi světové výrobce vojenských stanů, které splňují ta nejpřísnější kritéria. Jsme schopni vyrábět z bavlněných tkanin, z kombinace bavlna / polyester, z PES tkanin s nánosem PVC a jiných. Stany, které mají být využívány pro vojenské účely, musí být odolné vůči nepříznivým podmínkám, jež musí snášet. Musí být tedy zhotoveny z kvalitních materiálů. Všechny tyto a další nutné přísné požadavky vojenské stany SVITAP splňují.

Táborové stany - SVITAP

Všestranné použití

Společným rysem vojenských stanů SVITAP je jejich označení „velkoprostorové“ – to znamená, že konstrukce stanu je dostatečně vysoká pro vzpřímeného dospělého člověka. To z nich dělá ideální řešení pro jakékoliv venkovní využití. Od táborů a rekreací, přes použití záchrannými sbory či armádními složkami, až po humanitární akce.

Proč si vybrat vojenské stany od nás

Kvalitní zpracování

Snadná údržba

Odolné vůči nepříznivým podmínkám

Vizualizace vojenského stanu A01

Možnosti využití

 • armádní účely
 • zdravotnické stany
 • polní kuchyně
 • letní tábory
 • kempy
 • slavnosti
 • nouzové situace
 • zázemí při stavbách

Opláštění vojenských stanů

Pro opláštění našich stanů používáme širokou paletu materiálů v různých barvách a gramážích od bavlněné tkaniny přes bavlněné tkaniny ve směsi s PES, jejichž váha se pohybuje v rozmezí od 280 do 630g/m² až po speciální PES tkaniny nánosované PVC.

Naším cílem při výrobě vojenských stanů je užití opláštění s co nejlepšími fyzikálně-technickými parametry, jako je například odolnost proti vlhku, vodě a větru. Jsme tedy schopni zajistit, aby tkaniny byly opatřeny potřebnými úpravami. Jsme také schopni tkaninu potisknout, a to i podle nejpřísnějších parametrů požadovaných hodnot spektrálních (remisních) křivek. U potisku tkanin znamenají spektrální křivky velmi důležitý požadavek

Vizualizace vojenského stanu A06
Vojenský stan A05

Konstrukce vojenských stanů

OCELOVÁ KONSTRUKCE
Ocelová konstrukce se používá především v případě, že zákazník klade důraz na vyšší zátěž. Kdo se nachází v oblastech s vyšší sněhovou zátěží, potřebuje z ocelové konstrukce. V případě vašeho zájmu lze ocelovou konstrukci ošetřit povrchovou úpravou pozinkováním.

HLINÍKOVÁ KONSTRUKCE
Hliníková konstrukce se používá v případě, že zákazník klade důraz na trvanlivost, nízkou hmotnost a vzhled. V případě vašeho zájmu lze ocelovou konstrukci ošetřit povrchovou úpravou eloxem.

Jednoduchá montáž

Sestavení vojenského stanu je jednoduché, ale je k tomu potřeba více lidí. V armádě se velké vojenské stany využívají k ubytování více lidí najednou, obvykle pro jednu četu. Větší vojenské stany jsou dodávány bez podlahy, menší stany mají také dno.

Ať již hledáte stan na jakékoliv využití, budeme mít pro vás ideální řešení.

Výhody vojenských stanů SVITAP

 • splňují nejpřísnější kritéria
 • opláštění s potřebnými úpravami (proti vodě, ohni, plísním)
 • kvalitní konstrukce
 • možný potisk tkanin
 • snadná údržba

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na našeho prodejce, který vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení.

Luboš Hlava

+420 602 593 533
lubos.hlava@svitap.cz
SVITAP symbol antracit

Naše nabídka vojenských stanů

Naše produktová nabídka

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram