SVITAP s.r.o. (logo)

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů (m/ž)

Ve výrobním závodě v moravské Chropyni vyrábíme širokou škálu tradičních českých koženek, které nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových oborech. Do dvousměnného provozu hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici obsluhy výrobních strojů. Pozice nevyžaduje speciální znalosti, vše potřebné vás naučíme. Důležitá je chuť pracovat, zodpovědnost a samostatnost.

Náplň práce

  • míchání polymerních směsí
  • manipulace s ručním nebo motorovým vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme

  • vzdělání střední s výučním listem
  • manuální zručnost
  • flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné i pro absolventy
  • výhodou: průkaz na vysokozdvižný vozík

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou, poté možnost prodloužení
  • dvousměnný provoz s pracovní dobou od pondělí do pátku od 6:00 - 14:00/14:00 - 22:00
  • mzda od 23 000 Kč
  • nástup dle dohody

Doplňující informace

Benefity:

  • firemní dotované stravování
  • týden dovolené nad zákonný rámec – 25 dní
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • příspěvek na dětský tábor a firemní rekreaci

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Ivan Juřena

+420 725 741 710
i.jurena@svitap.cz