SVITAP s.r.o. (logo)

Pekař/pekařka

V Lomnici nad Popelkou pečeme tradiční Lomnické suchary a ELESKA a nyní rozšiřujeme sortiment o chléb. Proto hledáme zkušeného pracovníka, který s nadšením a pozitivním přístupem převezme pod svá křídla výrobu a celkový dohled nad procesy v pekárně. Pokud máte zájem stát se součástí našeho kolektivu a máte zápal pro pekařské řemeslo, těšíme se na vaši reakci.

Náplň práce

  • Příprava výroby včetně dohledu nad technologickými postupy
  • Příprava pro expedici.
  • Práce zejména v nočním provozu

Požadujeme

  • Praxe na podobné pozici výhodou.
  • Preciznost, samostatnost, flexibilita a dodržování vysokých standardů.
  • Základní znalost práce s počítačem (objednávky, tvorba dodacích listů, apod.).
  • Znalost skladového hospodářství.

Nabízíme

  • Práci na dohodu o provedení práce na částečný úvazek. V případě oboustranné spokojenost možnost uzavření smlouvy na hlavní pracovní poměr.
  • Na HPP 25 dnů dovolené.
  • Dotovaná strava v místě výkonu práce.

Doplňující informace

  • Nástup možný ihned.
  • Práce na dohodu o pracovní činnosti na částečný úvazek.

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Zavolejte nám nebo nám napište.

Lucie Brychtová

+420 603 424 953
info@eleska.cz