SVITAP s.r.o. (logo)

Letní hit: zážitkové ubytování ve stanech STROMEYER

Prázdniny ještě ani nezačaly a Safari Park Resort ve Dvoře Králové už hlásí kompletně obsazené kapacity v safari stanech na celou sezónu. Ubytování, kde můžete doslova 24 hodin denně pozorovat africká zvířata a nemusíte přitom ani vylézt z postele, je mezi zákazníky prostě hit. Jedním z oblíbených typů ubytování jsou stany Sudan, které vyrábíme v našem lomnickém závodě.

„Díky velkému zájmu o tento typ ubytování dodáváme stany do Dvora už od roku 2016. Jakmile si zákazník vyzkoušel kvalitu našich stanů a doplňkových služeb, stali jsme se výhradním a pravidelným dodavatelem královédvorského Safari resortu,“ říká Luboš Hlava, ředitel závodu v Lomnici nad Popelkou. Pro zákazníky jsme dokonce navrhli vylepšení – sluneční střechu, která v letních měsících nabídne příjemný stín a umožní hostům nerušeně relaxovat s výhledem na zvířata v parku, která mají doslova na dosah ruky. „Takže si klidně můžete vychutnávat svou kávu na terase, zatímco kousek od vás snídá žirafa“, doplňuje Luboš Hlava.

Zdroj: Safari Park Resort – www.safariparkresort.cz

Dalším vyhledávaným rekreačním střediskem, kde se návštěvníci mohou ubytovat ve stanech značky Stromeyer vyrobených v Lomnice, je kemp Stříbrný rybník. Nachází se jen pár kilometrů od centra Hradce Králové, přesto v klidné lokalitě na okraji hradeckých lesů, které nabízejí pestré možnosti volnočasových aktivit. Do kempu dodáváme několik typů velkoprostorových stanů – Luxor, Sudan, Montana – a terasy mobilheimů jsou zastíněny našimi slunečními clonami

Zdroj: Kemp Stříbrný rybník – www.kempstribrnyrybnik.cz

Rubriky

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na nás, ochotně vám pomůže najít nejlepší řešení.