SVITAP s.r.o. (logo)

Stan SAHARA pro svatbu v boho stylu

Naše stany SAHARA se výborně hodí pro pořádání svatby v přírodě – v tzv. boho stylu, který je v současné době populárním svatebním trendem. Svatba v boho stylu je velmi přirozená, dýchá z ní svoboda, volnost a radost ze života.

SAHARA stan naaranžovaný do svatebního kabátu vypadá skvěle a je mimořádně pohodlný pro pět osob, takže svatební pár si užije prostor i soukromí v srdci přírody. Stan v sobě snoubí hned několik velkých výhod, je velmi prostorný a přitom skladný. Vyrábíme jej z prvotřídní stanovky, ale především vás okouzlí vzhledem a širokou škálou možného využití.

Stan oceníte i při kempování u lesa nebo vody, kde si díky němu užijete luxusní a stylové zázemí. Saharu vyrábíme v několika variantách, kterou si zvolíte podle účelu stanu. Vždy však platí základní charakteristika: je to jedenáctihran určený k dlouhodobému použití v přírodě, který šijeme z nejlepší stanoviny.

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem oblíbených glampingových stanů do přírody a do ubytovacích zařízení. Luxusní stany jsou elegantní, extrémně odolné a snadno se montují. Nejlepší je, že tyto konstrukce obvykle nevyžadují stavební povolení a lze je umístit téměř kamkoli.

Máte zájem o naše glamping stany? Ozvěte se nám!

Po odeslání formuláře vás budeme obratem kontaktovat a vypracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku.

Rubriky

Potřebujete
poradit?

Rádi vám pomůžeme.

Obraťte se na nás, ochotně vám pomůže najít nejlepší řešení.